Centrum
pre médiá

Reportéri, redaktori a ďalší odborníci v oblasti médií, prosíme, použite nižšie uvedené kontaktné informácie.
Scroll down

Kontakty

Odpovede pre médiá vybavujeme prostredníctvom kontaktných informácií uvedených nižšie. Akonáhle to bude možné, budeme reagovať na Vaše otázky. V prípade, že nie ste našim mediálnym partnerom a máte otázky týkajúce sa našej iniciatívy, tak môžete rovnako použiť uvedený kontakt. Ďakujeme.

Hlavný kontakt pre médiá

+421 919 141 351
hamaj@saide.sk

Aktuálne
v médiách

Učia stredoškolákov spolupracovať v online priestore: My a naše deti sa už nehráme len s deťmi z vedľajšej ulice, ale aj z druhej strany zemegule

Dominik Hamaj popri štúdiu na vysokej škole navštevoval Nexteria Leadership Academy a spoluzaložil a vedie SAIDE – Slovenskú asociáciu pre rozvoj inovácií vo vzdelávaní. Chce pomáhať študentom...

Stredoškoláci z celého Slovenska navrhovali inteligentné mestá budúcnosti – pozrite si ich výtvory

Celoslovenská inovačná súťaž, na ktorej talentovaní technicky zameraní stredoškoláci navrhovali mesto budúcnosti a nadobúdali pri tom zručnosti dôležité pre svoju kariéru v post-covid dobe. Aj to je jedna z pozitívnych udalostí, ktoré sa na Slovensku v posledných týždňoch udiali.

Trh práce sa mení. Sú naši študenti na to pripravení?

V aule Maxima na Technickej univerzite v Košiciach sa 28. novembra uskutočnila najväčšia konferencia pre stredoškolákov o budúcnosti trhu práce.

SAIDE stavia mosty medzi školou a prácou

Našťastie sa dnes stredoškoláci vôbec nemusia báť. Aj počas momentálnych podmienok vzniká mnoho organizácií a iniciatív, ktoré pomáhajú mládeži a slovenskému vzdelávaniu. Jednou z nich je aj SAIDE - Slovenská asociácia pre rozvoj inovácií vo vzdelávaní...

Pripravujeme našich stredoškolákov dostatočne na povolania budúcnosti?

Ôsmeho novembra sa v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave konala vďaka spolupráci študentov Dominika Hamaja a Petra Neumanna s MATADOR Group historicky druhá BeREADY FOR THE FUTURE konferencia.

Martina zo spoločnosti Google: Zručnosti potrebné pre budúcnosť chýbajú Slovákom bez ohľadu na vek

Martina Sokolíková pracuje v spoločnosti Google od roku 2015 a okrem marketingu sa venuje aj projektu Digitálna Garáž. Čo všetko potrebuje uchádzač o pracovné miesto v tejto spoločnosti či kde nabrať skúsenosti?

Na stiahnutie

STAŇTE SA ČLENOM SAIDE