Media
center

Reportéri, redaktori a ďalší odborníci v oblasti médií, prosíme, použite nižšie uvedené kontaktné informácie.
Scroll down

Kontakty

Akonáhle to bude možné, budeme reagovať na Vaše otázky, preto vás prosíme, aby ste nezanechali viac správ nesúcich tú istú informáciu. V prípade, že nie ste členom mediálnych partnerov SAIDE a máte otázky týkajúce sa našej iniciatívy, vyplňte tento formulár. Odpovede pre médiá vybavujeme prostredníctvom kontaktných informácií uvedených nižšie.

Hlavný kontakt pre mediálnych partnerov
a médiá zo Slovenskej republiky

+421 911 362 443
malinova@saide.sk

Hlavný kontakt pre zahraničné médiá

+421 949 560 099
neumann@saide.sk

Aktuálne
v médiách

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú školu

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných 9 ako jej výkonná riaditeľka. Práve s ňou sa moderátori Dobrého rádia rozprávali o téme kariéry, dôležitosti vysokej školy aj o tom, ako a kde sa majú zamestnať starší ľudia a čo dokážu dať firmám, zamestnávateľom a kolektívu.

Trh práce sa mení. Sú naši študenti na to pripravení?

V aule Maxima na Technickej univerzite v Košiciach sa 28. novembra uskutočnila najväčšia konferencia pre stredoškolákov o budúcnosti trhu práce.

Pripravujeme našich stredoškolákov dostatočne na povolania budúcnosti?

Ôsmeho novembra sa v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave konala vďaka spolupráci študentov Dominika Hamaja a Petra Neumanna s MATADOR Group historicky druhá BeREADY FOR THE FUTURE konferencia.

Martina zo spoločnosti Google: Zručnosti potrebné pre budúcnosť chýbajú Slovákom bez ohľadu na vek

Martina Sokolíková pracuje v spoločnosti Google od roku 2015 a okrem marketingu sa venuje aj projektu Digitálna Garáž. Čo všetko potrebuje uchádzač o pracovné miesto v tejto spoločnosti či kde nabrať skúsenosti?

Na stiahnutie

STAŇTE SA ČLENOM SAIDE