Media
center

Reporters, press and other media professionals are to use the contact information listed down below.
Scroll down

 

Media
relations center

We advise you to respond without delay and we expressively ask that you do not leave multiple messages. In case you are not a member of SAIDE media partners and have an inquiry about SAIDE, please fill out this form. Media inquiries only are handled through the contact information below.

Main contact for Media Partners
& Media inquiries from Slovak Republic area

+421 911 362 443
malinova@saide.sk

Main contact for media inquiries from abroad

+421 949 560 099
neumann@saide.sk

 

Recent
Media Coverage

Šéfka Profesie: Radšej nemať žiadny titul ako nekvalitnú vysokú školu

Ivana Molnárová pôsobí v Profesii už 18 rokov, posledných 9 ako jej výkonná riaditeľka. Práve s ňou sa moderátori Dobrého rádia rozprávali o téme kariéry, dôležitosti vysokej školy aj o tom, ako a kde sa majú zamestnať starší ľudia a čo dokážu dať firmám, zamestnávateľom a kolektívu.

Trh práce sa mení. Sú naši študenti na to pripravení?

V aule Maxima na Technickej univerzite v Košiciach sa 28. novembra uskutočnila najväčšia konferencia pre stredoškolákov o budúcnosti trhu práce.

Pripravujeme našich stredoškolákov dostatočne na povolania budúcnosti?

Ôsmeho novembra sa v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity v Bratislave konala vďaka spolupráci študentov Dominika Hamaja a Petra Neumanna s MATADOR Group historicky druhá BeREADY FOR THE FUTURE konferencia.

Martina zo spoločnosti Google: Zručnosti potrebné pre budúcnosť chýbajú Slovákom bez ohľadu na vek

Martina Sokolíková pracuje v spoločnosti Google od roku 2015 a okrem marketingu sa venuje aj projektu Digitálna Garáž. Čo všetko potrebuje uchádzač o pracovné miesto v tejto spoločnosti či kde nabrať skúsenosti?

 

Resources

JOIN SAIDE