top of page

ŠTUDUJEŠ NA VYSOKEJ ŠKOLE V BRATISLAVE A OKOLÍ ALEBO TENTO ROK MATURUJEŠ? POTOM MUSÍŠ BLIŽŠIE SPOZNA

NEXTERIA JE NEZISKOVKA, KTORÁ UŽ 12 ROKOV POMÁHA MLADÝM ĽUĎOM RÁSŤ. VĎAKA JEJ OFFLINE AJ ONLINE PROGRAMOM SA VIEŠ RAKETOVO POSUNÚŤ VPRED:


  • objavíš svoje silné stránky

  • získaš cenné skilly, prax aj osobného mentora

  • zvýšiš svoje šance na trhu práce či podnikania

  • zostane ti diplom, certifikát, ale aj priateľstvá na celý život

NEXTERIA LEADERSHIP ACADEMY


3-ročný vzdelávací offline program popri škole pre aktívnych vysokoškolákov a maturantov. Pomôže ti rásť a stať sa tým, kým chceš byť, bez ohľadu na to, aký odbor študuješ.


„NLA ti dá raketu na topánky. K top veciam, ktoré som v živote urobil, bolo poslanie prihlášky do Nexterie, pretože som sa posunul dopredu, spoznal super aktívnych ľudí a, možno to bude znieť zvláštne…, aj "dospel". Cítim sa viac vyrovnaný, naučil som sa stíhať viac vecí ako v minulosti. Spoznal som super ľudí v tejto komunite, s ktorými, dúfam, nestratím kontakt ani v budúcnosti.“

Rado, absolvent Nexteria Leadership Academy, 2020ČO ŤA V NEXTERIA LEADERSHIP ACADEMY ČAKÁ?


→ Reálne projekty v praxi v top slovenských firmách

Vieš o tom, že naši študenti pomohli navrhnúť novú mobilnú apku Tatra banky, vydali knihu Nevyhorení, vyzbierali 8 000 Eur pre Depaul či zorganizovali virtuálny hackaton HackVirus?


→ Skúsený osobný mentor

Medzi našich mentorov patrí aj marketér roka, podnikateľka roka či CEO banky!


→ Priateľská komunita

Budeš súčasťou komunity s vyše 300 zaujímavými lektormi, mentormi, firmami, organizáciami, alumni a hlavne študentmi programu, ktorí si navzájom pomáhajú a inšpirujú sa.


→ Profi kurzy a workshopy

Objavíš svoje silné stránky, naučíš sa, čo ťa v škole nenaučia. Od top lektorov na Slovensku.


→ Diskusie bez kravaty

Pravidelne sa môžeš zúčastňovať uzavretých diskusií so zaujímavými a inšpiratívnymi osobnosťami. Našimi hosťami boli aj Iveta Radičová, Matúš Vallo, Lucia Pašková či Sajfa.


👉 Ak si z Bratislavy a okolia, máš 18 – 23 rokov, určite sa prihlás. Štartujeme v septembri 2021. Prihlasovanie práve prebieha, počet miest je limitovaný.


⏰ Posledný deadline: 30. apríl 2021 >> nexteria.sk/nla


👉 Ak máš 17 – 26 rokov a do Bratislavy to máš ďaleko alebo sa nevieš rozhodnúť, či je NLA pre teba, čítaj ďalej. Nexteria ti teraz ponúka aj skvelý online program.NEXTERIA LAB


2-týždňový celoslovenský online program pre aktívnych mladých ľudí. Pomôže ti nakopnúť sa a pokračuje ďalšími aktivitami, ktoré ťa posúvajú vpred.


„Pre mňa osobne, objaviť celú túto komunitu a platformu, bolo ako objaviť novú vrstvu internetu alebo také voľačo. :)„ - Peter, absolvent Nexteria Lab, 2020


NA TOTO SA MÔŽEŠ V PROGRAME NEXTERIA LAB TEŠIŤ:


→ Profesionálny obsah

Zažiješ 3 nadupané workshopy na super témy so skúsenými lektormi: napríklad lektorka roka Olívia Hurbanová či stratég Vlado Forgáč.


→ Online mentoring

V programe absolvuješ aj osobný mentoring s vybraným mentorom či mentorkou z oblasti, ktorá ťa najviac zaujíma a v ktorej sa chceš posunúť vpred.


→ Online komunita

Získaš neobmedzený prístup na platformu, kde sa vieš prepájať a spolupracovať s mentormi, lektormi a ďalšími študentmi programu. Čakajú ťa tu záujmové skupiny a ďalšie aktivity.


👉 Prihlasovanie do programu práve prebieha, počet miest je limitovaný. Zisti teraz viac.


⏰ Najbližší deadline: jún 2021 >> nexteria.sk/lab


Nepremeškaj ďalší rok. Vyber si svoj program a sleduj aj top kariérno-vzdelávacie online a offline eventy od Nexterie - Night of Chances, kde sa dozvieš o dobrých džoboch v dobrých firmách. Sleduj Nexteriu na fejsbúku a instagrame, pomôže ti rásť.
bottom of page